Strona Główna
O nas
Programy
Konkursy
Inicjatywy obywatelskie
Materiały szkoleniowe
Publikacje
Wolontariat
Galeria
Linki
Kontakt
RODO
Polityka Prywatności

Jestem bezpieczny, bo wiem - 2018 PDF Print E-mailJestem bezpieczny bo wiem ... - warsztaty zorganizowane przez firmę ORLEN Eko Sp. z o.o. we współpracy z Regionalnym Centrum Edukacji Ekologicznej w Płocku.
Celem warsztatów było pokazanie dzieciom możliwości przewidywania skutków własnego postępowania, unikania nadmiernego ryzyka i poczuwania się do odpowiedzialności za podejmowane działania. W trackie warsztatów przedstawiono różnorodne zagrożenia, skutki i sposoby radzenia sobie w sytuacjach trudnych. Następnie odbył się pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej. A na zakończenie warsztatów odbyły się konkursy. Wszyscy uczestnicy otrzymali kamizelki odblaskowe oraz worki, a laureaci konkursów nagrody rzeczowe.
Warsztaty odbyły się w 6 szkołach z terenu miasta Płocka i powiatu płockiego: w Szkole Podstawowej w Dobrzykowie, Szkole Podstawowej Nr 17 w Płocku, Szkole Podstawowej nr 22 w Płocku, Szkole Podstawowej w Bulkowie, Szkole Podstawowej w Dzierżanowie oraz Szkole Podstawowej Nr 6 w Płocku.


Wsparcie finansowe Orlen EKO Sp. z o.o.

 


Nasi partnerzy

NFOSiGW