Strona Główna
O nas
Programy
Konkursy
Inicjatywy obywatelskie
Ekologiczny mieszkaniec
Rozwój organizacji
Spalanie odpadów
Woda
Natura 2000
Bliżej śmieci
Dwa Brzegi
Materiały szkoleniowe
Publikacje
Wolontariat
Galeria
Archiwum RCEE
Linki
Kontakt
RODO
Polityka Prywatności

Jestem bezpieczny, bo wiem - 2018 PDF Print E-mailJestem bezpieczny bo wiem ... - warsztaty zorganizowane przez firmę ORLEN Eko Sp. z o.o. we współpracy z Regionalnym Centrum Edukacji Ekologicznej w Płocku.
Celem warsztatów było pokazanie dzieciom możliwości przewidywania skutków własnego postępowania, unikania nadmiernego ryzyka i poczuwania się do odpowiedzialności za podejmowane działania. W trackie warsztatów przedstawiono różnorodne zagrożenia, skutki i sposoby radzenia sobie w sytuacjach trudnych. Następnie odbył się pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej. A na zakończenie warsztatów odbyły się konkursy. Wszyscy uczestnicy otrzymali kamizelki odblaskowe oraz worki, a laureaci konkursów nagrody rzeczowe.
Warsztaty odbyły się w 6 szkołach z terenu miasta Płocka i powiatu płockiego: w Szkole Podstawowej w Dobrzykowie, Szkole Podstawowej Nr 17 w Płocku, Szkole Podstawowej nr 22 w Płocku, Szkole Podstawowej w Bulkowie, Szkole Podstawowej w Dzierżanowie oraz Szkole Podstawowej Nr 6 w Płocku.


Wsparcie finansowe Orlen EKO Sp. z o.o.

 


Nasi partnerzy

NFOSiGW