Strona Główna
O nas
Programy
Konkursy
Inicjatywy obywatelskie
Materiały szkoleniowe
Publikacje
Wolontariat
Galeria
Linki
Kontakt
RODO
Polityka Prywatności

W trosce o czyste powietrze PDF Print E-mail

W trosce o czyste powietrze

Głównym celem projektu jest przeprowadzenie akcji promocyjno - informacyjno - edukacyjnej poprzez zestawy plakatów, ulotki i emisje spotu edukacyjnego na ekranach LCD w autokarach komunikacji miejskiej w Płocku oraz przeprowadzeniu warsztatów dla dzieci, młodzieży i organizacji kampanii edukacyjnych nt. potrzeby dbania o czyste powietrze, walki z niską emisją.

Działania:

1. "W trosce o czyste powietrze" - plakaty edukacyjne2. "W trosce o czyste powietrze" - spot na ekranach LCD w komunikacji miejskiej.

Spot - obejrzyj avi3. "W trosce o czyste powietrze" -ulotka4. "W trosce o czyste powietrze" - warsztaty dla dzieci i młodzież szkolnej.
Warsztaty pn. "W trosce o czyste powietrze" odbyły się w 15 jednostkach oświatowych z terenu miasta Płocka. Wzięło w nich udział ponad 300 osób.
Zakres tematyczny:
1.Niska emisja.
2.Wymień piec.
3.Nie spalaj odpadów.
4.Ecodriving.
5.Dbaj o zieleń.


5. "W trosce o czyste powietrze" - akcje promocyjno - informacyjno - edukacyjne.
Uczestnikom warsztatów "W trosce o czyste powietrze" zostały przekazane materiały edukacyjne w postaci plakatów edukacyjnych oraz ulotek. Zadaniem grupy warsztatowej było przygotowanie i przeprowadzenie akcji promocyjno - informacyjno - edukującej skierowanej do społeczności szkolnej i lokalnej. Grupy akcje prowadziły  jako dodatkowe działania przy działaniach realizowanych przez szkoły bądź też jako samodzielne zadanie.

Sfinansowano ze środków Miasta Płock


Nasi partnerzy

NFOSiGW